| Anda1197 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras, intr-un timp relativ scurt, gen o luna, macar 2, 3 kilograme natural. Si fara fast-food? :3
Funda! :*
Mentionez ca am 1, 65 si 44 de kilograme "-.-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna! Mananca seara, paine, paste, cola si te faci cat China, garantez.laughing A da, incearca sa mananci branza se spune ca ingrasa mai tare decat painea. Bafta!:*

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Trebuie sa consumi cat mai multe grasimi sau carbohidrati. mancare gatita in general. poti sa mananci de mai mult ori pe zi si cate putin

| Manu69 a răspuns:

Mananca multi carbohidrati gen paine, paste, cartofi si cereale