| larisa222001 a întrebat:

cum asi putea sa imi fac suvite fara vopsea?

5 răspunsuri:
| Lorde92 a răspuns:

Nuantator e cam 30 de lei(eu atat am dat pe el de la dm) sau albastru de metil si violet de gentiana( de la farmicie) sau mai erau niste batoane care se duceau la prima spalare tot de la dm.

| Daiana03 a răspuns:

Cu "albastru de metil"; se gaseste la farmacie, doar ca iti cam distrugi parul.

| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns:

Incearca un spray-uri pentru suvite.Astfel de spray-uri se gasesc la tutungerie, sau cauta in supermarket, mai mult de 5 lei nu e, dar acum depinde si firma... sper ca ti-am fost de ajutor

| Denisee_Popescu_1974 a răspuns:

Cu creta laughing Eu am incercat, si a mers laughing Doar ca la prima spalare ti se duce, normal laughing