| tthheodora a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac niste suvite portocalii.stie careva cu ce as putea sa le fac, in afara de spray si vopsea)? happy

7 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Rimel pentru par:
http://glowmania.ro/......-gene.html

Spre deosebire de vopsea, rimelul se poate sterge imediat cu un servetel umed cat e proaspat si cu sampon cand s-a uscat.Am si eu si e super!

| Lvrkiosif a răspuns:

Apa distilata

| Puffulets a răspuns:

Fa-le cu nuantator.

| N0kia a răspuns:

Dc nu ai bani? big grinbig grinbig grin

| tthheodora explică (pentru N0kia):

Nu vreau sa-mi distrug parul big grin

| Georgienützä a răspuns:

Pune-ti extensii sau da cu carioca sau marker

| RevistaAIO a răspuns:

Daca nu ai ce face, si doresti sa cunosti noi informatii educative te asteptam pe pagina noastra de facebook!

www.facebook.com/revista.aio

Aici vei gasi articole interesante care cu siguranta iti vor fi de folos pe viitor.

Momentan suntem la inceput si articolele sunt putine, dar te asiguram ca numarul articolelor noastre este in continua crestere! Mult succes! Meriti sa stii mai mult

PS: Scuzati OFF-Topicul!

Din pura curiozitate, macar incercati sa vedeti ce contine, cine stie poate chiar va intereseaza! Multumesc!