| Ariela272000 a întrebat:

Cum pot sa slăbesc rapid si ușor va rog?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În nici un caz prin înfometare!
Cel mai eficient şi sănătos mod prin care poţi arde calorii este să faci sport.
Cel mai eficient şi rapid mod e joogingul.
Eu când eram la regim alergam 70 de ture seara în grădina mea căci am spaţiu; dansam; făceam o oră de gimnastică dimineaţa; mergeam pe stradă în pas mai alert; mâncam de 3 ori pe zi.

| Dana2103 a răspuns:

Hidratare

| Michaeel a răspuns:

Dieta și exerciți fizice.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu te înfometa! Mulți fac prostia asta și după pun dublu.
Trebuie sa reduci porțiile de mâncare și sa te alimentezi sănătos. Renunță la dulciuri, fainoase, prăjeli, sucuri acidulate și la chipsuri. Consuma legume și fructe
Hidratează-te, minim 2, 7 l de apa pe zi.
Fa sport, 45 minute pe zi.
Succes!