| GuUumitza a întrebat:

big grin Fetelor, imi puteti recomanda produse pentru hidratarea si mentinerea parului roscat?

Răspuns Câştigător
| beebyy a răspuns:

Cand ai un par vopsit trebuie sa alegi produse speciale pentru un par vopsit. Eu foloseam Elseve pentru par vopsit sampon si balsam (asta varianta mai ieftina) si imi rezista culoarea destul de bine. Sunt si produse profesionale dar sunt mai scumpe(Joico, Kerastase, L'oreal) de obicei ele se folosesc in saloane.

1 răspuns:
| mady12345 a răspuns:

Hey :-), incearca intr-un magazin profihairshop sau poti incerca pe site-ul lor, acolo au produse profesionale si sunt foarte OK :-)