| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, ieri mi-am luat eu singura mustata cu benzi si ca o fraiera am insistat si insistat si acum m.am trezit cu o iritatie oribila simt ca ma strange buza superioara si am numai semne cu ce sa dau sa se vindece mai repede sad

Răspuns Câştigător
| lizemm a răspuns:

Se vindeca cu timpul. foloseste o crema de fata sau ceva naturist insa ai grija sa nu te iriti si mai tare. eu am patit tot asa ceva ca si tine si m-am spalat cu apa foarte rece si m-am dat apoi cu crema nivea si a mers. bafta.

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Crema de gălbenele este foarte bună pentru iritaţii!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Next time du-te la cosmetica sau smulge-o cu penseta laughing

| Albnegru10 a răspuns:

Spala-te cu apa rece si da-te cu o crema de piele.