| Roxy_6389 a întrebat:

Buna am o mare problema. Ieri mi-am epilat mustata cu benzi speciale pentru mustata. Dupa aceea mi s-a inrosit ff tare aceea zona. Azi dimineata am observat ca s-a facut ca o arsura. Ce as putea face in legatura cu asta? As vrea sa se vindece cat mai repede pentru ca o sa incep scoala. Vreau un sfat va rog din suflet. Nu mai stiu ce sa fac sad. Dau funda... Multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Foloseste o crema cu extract de aloe vera, aceasta calmeaza.Bafta!

| ElenaSA a răspuns:

Incearca cu crema de galbenele.

| Vi003 a răspuns:

Unguentul Baneocin, crema cu galbenele si morcov fac minuni in cateva ore. Grija!

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Incearca o crema hidratanta

| Rusu_Viorel_1985 a răspuns:

Daca te-ai epilat prima data e normal. Iti va trece pana sa inceapa scoala. De acum incearca sa te epilezi cu bicul.

| lovelinusheuu a răspuns:

O sa treaca in cateva zile, stai linistita. Eventual poti folosi si o crema.

| Roxy_6389 explică (pentru lovelinusheuu):

Dar o sa imi ramana semn?

| lovelinusheuu a răspuns (pentru Roxy_6389):

Nu,stai linistita.

| Roxy_6389 explică (pentru lovelinusheuu):

Nici din casa nu mai ies de vineri... nu mai stiu ce sa mai fac sad