| RoxxyMarry a întrebat:

De câteva zile tot caut pe internet seturi de pensule profesionale pentru machiaj, dar nu găsesc nimic calitativ. Spuneți-mi si mie daca știți un site unde as putea găsi pensule MAC, Sigma, Brush Art sau chiar daca nu sunt de la firmele mentionate măcar sa fie din par natural.

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Pensule bune sunt si la Miss spoty, Just cosmetics. Set de 24 de pensule 140 de lei, cele de la just cosmetics. Si eu am si sunt foarte bune nu stiu daca sunt din par natural dar sunt foarte bune.

| EllaC2710 a răspuns:

Intra pe www.toatemagazinele-online.ro sectiunea cosmetice. Cei de la Cupio au produse profesionale de calitate.