| Mery09ro a întrebat:

Hey TPU!
Dupa cum stiti maine e prima zi de scoala si nu prea am idee cu ce sa ma imbrac...niste sfaturi ar fi folositoarewinking! Cat despre coafura...ce ziceti despre bucle? big grin
Dau funda! Merci! happy

Răspuns Câştigător
| Barbie69 a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei :
- o pereche de blugi
-camasa sau tricou ♥
-baleri
-geanta
-geaca de blugi sau piele.

Si coafura:
- poti sa iti faci bucle cum ai zis
-sau sa iti intinzi parul
-sau un coc si in spate sa pui o fundita ♥
Sper ca ti-am fost de folos

4 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Eu as zice sa fii cat mai normala, parul lasat pe spate/ prins intr-o coada de cal, cu un sacou/vesta neagra, o fusta medie si o camasa alba/ bleu. Eu asa ma voi imbraca maine big grin Succes la scoala!

| Faruece a răspuns:

Ceva de blugi oricum, nimic pompos!

| ChipDE a răspuns:

Imbracate normal, nimeni nu se uita la nimeni.

| Ruben991 a răspuns:

Inbracate in ceva elegant, frumos daca te sinti bine areti bine