| Vickzye a întrebat:

E normal la 13 ani sa ai 115 cm si 45kg? Daca nu ce greutateartrebui sa am?happy

Răspuns Câştigător
| lavynya1 a răspuns:

E bun.La 13 ani la 155 trebuie sa ai intre 43-45 de kg.Doar ca trebuie sa te mentii ca daca depasesti 47-48 se va vedea si vei parea gras/a

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cand am vazut 1.15 metri ma gandeam cum ai putut sa mai intrebi laughing)
Dar 1.55 metri la 45 kg e perfect happy

| Vickzye explică (pentru pwp):

Pffff...pai abia dupa ce am postat-o mi-am dat seama ca e gresita...

| Alynn98 a răspuns:

E foarte bine. Eu am tot 13 ani dar am 140 si 33 kg si stiu ca nu e bine

Răspuns utilizator avertizat
| pufuulets a răspuns:

Poii 1,55 cm ii bine si 45 ii bine.La inaltimea ta trebuia sa ai tot 45 de kg.Te mentii binesmug. Funda?

| Vickzye explică:

155 cm pardon