| XxBubbless a întrebat:

Eu am o problema: Imi cade parul. Ce imi recomandati ca sa nu imi mai cada, sa fie sanatos, moale, sa aiba volum, etc. Sfaturi, produse de par.
P.S.: Deja fac un tratament anti-cadere care nu prea este foarte eficient.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun pentru asta.Si mie imi cadea ingrozitor si dupa cateva luni de folosire acum imi mai cad doar vreo 5 fire la spalat.Am vazut ca multi il folosesc ca sa le creasca parul mai repede, dar e gresit pentru ca el face doar ce scrie pe ambalaj, adica intareste radacina firului de par.E un produs natural, asa ca vei vedea rezultate daca ai rabdare, dupa vreo 2-3 luni...

| XxBubbless explică (pentru Bondarel99):

Exact asta si caut! Sa fie natural. Iti multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Sanziana00 a răspuns:

Sampon pentru anti-caderea parului de la Gerovital happy.

| XxBubbless explică (pentru Sanziana00):

Deja il folosesc. Dar mersi oricum!

| Ma1111122222 a răspuns:

Fiolele Biothymus donna.