| Ely3434 a întrebat:

:* Eu am parul castaniu,des, oundulat; sunt creola, ochii caprui inchis spre negru. Am fata ovala- rotunda. Ce culori ma prind la haine? Acum am forma la par rotunda, imi puteti da va rog niste coafuri noi, nu sofisticate sau prea elegante. Dau fundita :*

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roșu,aprins(deschis) roz deschis, verde deschis galben deschis, la fel si oja la mîini si la piciorușe, să fie rosu deschis sau roz, roz le stă super fetelor, ce virstă ai? Porti tocuri?

| Ely3434 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 14 ani laughing) nu-mi trebuie tocuri laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ely3434):

Ok, multi inainte, acum am primit răspunsul tău.

| Ely3434 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi laughing

| Crisu a răspuns:

Daca esti creola, te-ar prinde bine culorile deschise, mai ales ca acum e vara. (roz, galben, verde)
Cat despre par... exista chestiile simple, gen : coc, coada de cal, sa-ti prinzi suvitele din fata, sus cu o clama. Din astea gasesti o groaza pe youtube, unde iti arata exact cum si ce sa faci.

| Cypronge a răspuns:

Negrul si alb sunt 2 culori care prind bine pe toata lumea. Si in cele din urma tie trebuie sa iti placa cum arati si nu ai nevoie sa ceri opinia altor persoane.