| KriSt3n a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc un roscat spre portocaliu, nu foarte intens. Cine s a vopsit si i a iesit o culoare asemanatoare cum o vreau eu, va rog lasati mi numele vopselei si numele culorii. Mentionez ca am mai fost vopsita o singura data si momentan culoarea pe care o am acum in cap este un saten deschis spre blond. Multumesc mult! :*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un salon pentru un rezultat bun

| Wolfszeitt a răspuns:

Garnier color naturals 7.40 - Cupru pasional
http://www.garnier.ro/......0-pack.png

| SummerT a răspuns:

Pai du-te intr-un hipermarket. si vei gasi o gama variate de vopsele de par. eu m-am vopsit roscata de foarte multe ori si culoarea se duce la spalat in timp. eu ma vopsesc cu vopseaua de la Garnier - Rosu Intens happy

| KriSt3n explică (pentru SummerT):

O sa ma duc prin magazine, dar am avut o experienta neplacuta : sa cumpar o vopsea, pe cutie sa fie o culoare si in cap sa mi iasa alta culoare. Ma gandeam ca poate gasesc pe cineva care s a vopsit si i a iesit o culoare aseamanatoare cu ceea ce vreau eu.

| EvaDenes a răspuns:

E groaznica vopseaua de la Garnier 7.40
Eu m-am vopsit chiar ieri si eram roscata deschis si mi-a iesit roscat foarte inchis spre saten. Nu recomand deloc.