| anonim_4396 a întrebat:

Am un ten deschis la culoare, ochi caprui spre verde si ma vopsesc de ceva vreme brunet respectiv negru-albastrui...De circa jumatate de an nu m-am mai vopsit ca vreau sa imi schimb culoarea...Sunt constienta ca nu mi-ar iesi orice culoare tinand cont de faptul ca jumatatea de jos a parului meu e inca e negru...Cu ce credeti ca mi-ar sta cel mai bine? ca, culoarea o obtin eu cumva la salon...Eu m-am gandit la un ciocolatiu sau blondMc pentru rasphappy

3 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Blond nu o sa mai obtii nici la salon. poate la ciocolatiu sa speri dar o sa ai parul distrus dupa transformare, mai ales daca o sa iti faci decapaj. si problema majora e ca nu o sa iti iasa uniformitate in vecii vecilor!
mai bine mai astepti sa creasca si tunzi partea vopsita a parului, dupa care sa te hotarasti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am ochi caprui spre verde dar putin deschisi .....si nu ma vopsesc

| delia1981 a răspuns:

Roscat? happy