| Mihaelaa98 a întrebat:

Fetelor, voi v ati epilat vreodata cand erati pe stop? Credeti ca daca imi pun un ob si ii cer sa ma epileze total ( adica pubian ) o sa fie aiurea? Cineva care a mai trecut prin asta plz.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai rezisti si tu 2-3 zile ce spanacii masii

| Mihaelaa98 explică (pentru suntserios):

Crezi ca mi ar fi fost greu? Daca nu plecam probabil m as fi facut dupa ce imi trecea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ai facut ma nene ma? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Au venit praduitorii peste ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) corect, aferent, dupa posibilitati, cum ne place lor, pe barosaneala

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Da.O sa fie jenant, mai asteapta putin ca nu mori. Oricate masuri de protectie ai luat tot te vei simti jenant.Mai asteapta putin.

| Mihaelaa98 explică (pentru DarySiNimicMaiMult):

Nu pot sa astept pentru ca a doua zi plec in cantonament iar dupa 3 zile la mare

| DarySiNimicMaiMult a răspuns (pentru Mihaelaa98):

Poti sa te duci acum, azi e vremea buna daca nu mai ai.

| vampcupcake a răspuns:

Salut. In general, in perioada menstruatiei fetele/femeile sunt mult mai simtitoare iar durerea poate fi mai profunda atunci cand te epilezi. Daca mergi la un salon situatia ar fi destul de stanjenitoare pentru tine, chiar daca iti iei masurile de siguranta. Daca totusi este urgent, ai rabdare pana cand fluxul sangelui nu mai este atat de abundent ca in primele doua zile, eu ti-as recomanda sa ai putina rabdare pana treci de perioada cu pricina. Multa bafta.