| răspundtot a întrebat:

Există frizerii unde poți cere să fii epilat... acolo jos? Mi se pare foarte riscant să încerc acasă să scap de părul pubian. Prefer ca cineva care se pricepe să tundă iarba și să mă epileze. Există sau nu?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Piticii din gradină par mai inalti după ce tunzi iarba. Asta vrea si el.

| darrio2007 a răspuns:

Flăcăneată, daca miroase si te mananca jos, e clar ca te speli din an in Paște. Asa că spală-te mai des si sa vezi ca nu mai miroase.

| răspundtot explică (pentru darrio2007):

Cu ce anume? Head and Sholders Wash and Go sau Duru?

| darrio2007 a răspuns (pentru răspundtot):

Duru. Head and Shoulders este pentru capul de sus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Frizerii? Looool. Exista saloane speciale pentru asa ceva.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca tot vrei sa te razi acolo jos e recomandat sa te speli mai intai.Si sa mergi la control.Mancarimile nu sunt ok!
Iubita ta nu se baga la un epilat?

| alina2k18 a răspuns:

Nu te face frizeru' acolo laughing
Te face o persoana specializata pe cosmetica unde intra si epilatul.
Cauta saloane care se ocupa si de barbatiwinking

| răspundtot explică (pentru alina2k18):

Este o așa mare diferență între frizer și salon?

| alina2k18 a răspuns (pentru răspundtot):

Estewinking cumetre laughing
Frizeru se ocupa de parul de pe cap si eventual barba, nu se baga la defrisat cocosul laughing

| Apokales a răspuns:

Acolo jos, din cate stiu, te face in salon, dar poti lua si un big si sa dai usor ca nu ramai cu testiculele in mana laughing.

| Apokales a răspuns:

Neepilat la ala mic, acolo jos, te faci dracului de ras pe lumea cealalta, nu-ti mai trimit ai tai pomana.

| wildthing a răspuns:

De ce e riscant sa tunzi flocii acasa? E cat se poate de usor de facut. Trebuie doar sa fii atent sa nu faci la fel ca Jim in "American Wedding", sa nu-i arunci pe geam dupa ce termini, ca s-ar putea sa pice pe tortul de nunta. laughing

| aumih16 a răspuns:

Nu! acolo doar te tunzi! eventual dupa tuns! daca vrei sa iti rada barba si mustata! aici e contra cost!

| aumih16 a răspuns:

laughing doamne! deci fa-ma sa inteleg! tu vrei sa iti razi flocii! eu nu fac asa ceva! eu nici pe corp nu ma rad! ce sunt popo! daca eram popo! poate! da asa! in fine oricum am parul pe corp de la 14 ani! asa ca! putin imi pasa! oricum chestiile astea se fac doar daca esti doamne fereste popo! doar asa!

| răspundtot explică (pentru aumih16):

Eu te fac, dar nu cred c-o să înțelegi ce-ţi voi face

| aumih16 a răspuns (pentru răspundtot):

Mai bine nu lasa!

| TheMadKing a răspuns:

Nu iti recomand cu vreun aparat de ras, o masina de tuns ar fi cel mai bine.