| DanceIsMyLife a întrebat:

Help me! Pe 15 august plec intr-o tabara si acolo merge si tipul pe care il plc(si cu care sunt si nu stiu dk o sa mai fiu pana atunci... pov lunga) si vreau sa slabesc repede! Nu sunt foarte grasa, dar sunt un pic plinuta la burta! Ce ar trebui sa fac sa slabesc? Funda:*
(ps: am 12 ani)

2 răspunsuri:
| cipriana_9639 a răspuns:

Robert u nu ai inteles intrebarea fetei? iti dau eu un sfat, nu trebuie sa iti faci griji ai grija ce mananci fi putin mai atenta si pe cat posibil fi cat mai naturala fa cateva abdomene si infoliazate peste burtica asa elimini din grasime vei avea o silueta de invidiat asa am facut si eu si e nemapomenit mult succes draga mea. pupic si ai grija de el tinel aproape si iubestel mult asta le plac baietilor

| robert1026 a răspuns:

Iti zic eu ceva despre baieti:daca ei sunt cu o fata nu se despart de ea decat daca se comporta urat sau chestii de-astea. Daca pana acum a fost cu tine nu se va despartii doar daca te comporti urat cu el sau cu prietenii lui!