| CiciLoveU a întrebat:

Hey TPU!
Imi dati si mie niste metode rapide de a scapa de cosuri si de puncte negre?
Mz anticipat

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Eu imi fac singura acasa o data pe saptamana o masca cu rosii si miere. Pisez doua rosii si amestesc cu 1 lingura de miere, pun pe fata, astept 15-20 miin, clatesc si gata. Dupa un timp scurt chiar da rezultate. Insa daca nu ai rabdare si vrei sa le usuci mai repede, poti folosi pasta de dinti big grin
Sau cum a spus si @ Busy 1 1 1, poti sa le arzi cu acool sanitarbig grin

4 răspunsuri:
| LOkk12 a răspuns:

Eu le ard cu spirthappy

| AyLLin a răspuns:

Foloseste creme de la firma avene sunt mai scumpe dar sunt extrem de bunelove struck

| r0xanyka0 a răspuns:

Nu sunt bune cremele pentru cosuri de la avonwinking...mai bine iti cumperi cv din farmacie decat sa dai bani la avonwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isotrexin! Mie mi l-a dat medicul meu dermatolog. big grin Si nu e foarte scump, in jur de 20 de lei, si sincer.mi-am luat creme de milioane, dar nici una nu a dat un asa rezultat! Cel putin in cazul meu!