| Panteraa a întrebat:

La 1, 70 inaltime credeti ca tocurile de 7 cm sunt prea inalte? Mi-am luat pentru banchet si unele fete au de 10 cm si chiar mai mult. Desigur ca ele sunt mai scunde.

7 răspunsuri:
| ÐiÐi a răspuns:

Eu zic ca e bine happy

| hummmer a răspuns:

E ok.
Doar daca sunt baieti mai scunzi cu care ai vrea sa conversezi[dansezi], nu mai e ok.

| zHeArTz a răspuns:

La 1.70 esti perfecta, nu ai nevoie de tocuri de 7 cm. Daca aveai 1.50 mai ziceam.

| asasunteucesafaci a răspuns:

E foarte ok 7cm!

| MrsSunshine a răspuns:

Nu sunt inalte..eu am 1.70 si port tocuri si de 15 cm..deci poarta fara grija.
Distractie placuta!

| LadyCrazy999 a răspuns:

E foarte bine 7 cm, poartale si veselestete!happy

| Jullykss a răspuns:

Bună.Da poți să-ți ei eu am 1.72 și mi-am luat și mai mari de 7 cmlaughingam avut aproape de 18. Femeile înalte sunt frumoase:*. Sper că te-am ajutat!