| anonimboy50008 a întrebat:

Hey TPU! La băieți, pe sub pantalonii scurți care au plasă se mai iau și boxeri sau chiloți? Ma refer în general, nu numai la plajă sau la ștrand

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen eu nu port in general vara, boxeri/chiloti, mai ales la cei cu plasa. Asa ma simt eu msi lejer.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La plaja normal că nu mai porți altceva că se uda... Prin oraș porti că na se fâlfâie chestii

| dullcat a răspuns:

Este normal si igienic sa porti lenjerie intima, preferabil din bumbac, din mai multe motive.Din moment ce ai auzit deja ce vrei, nu ma mai obosesc.Vei cauta tu daca intr-adevar te intereseaza.

| relian a răspuns:

Ce arati tu ca au plasa, aia is doara pentru plaja, pentru a face baie cu ei, nu sai porti pe strada laughing
Bine poti sai porti si pe strada daca tu vrei, este a, egerea ta, dar acei pantalon scurt pentru asa ceva sunt, sa faci baie cu ei.

Nu porti nimic pe sub, cel puti cand ii folosesti la plaja.Deci in general folossti pantaloni scurti, dar de aia ce se folosesc pe strada, iar pe sub, normal folosesti chilot de care ai tu, de care doresti.