| me4ever98 a întrebat:

Maine am banchetul de clasa a 8-a si nu am nicio idee cum imi pot face parul...Precizez ca am o rochie neagra(destul de eleganta) si platforme de 10 cm! Va rog sa-mi dati cat mai multe idei de coafuri, dar sa se potriveasca si cu tinuta! Pupici si va multumesc anticipat!:*:*:*

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| me4ever98 explică:

Va multumesc tuturor pentru ideile interesante si de bun gust!

| deeadeea111 a răspuns:

Poti sa ti-l ondulezi

| aandraa000 a răspuns:

Niste bucle mari, lejere..se vor potrivi de minune!

| Roxiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu seara imi rasucesc parul ( suvite nu prea groase ) (dupa ce l-am pieptanat ) si il prind cu agrafe mici. A doua zi cand il desprind sta buclat (bucle largi, naturale si foarte elegante ). Buclele tin toata ziua fara sa folosesti fixativ sau altceva. Daca parul e ud atunci cand il prinzi buclele vor tine si mai mult. distractie placuta :*

| Sanda1234 a răspuns:

Poti sa-ti faci parul ondulat, impletit sau iti poti face o funda ca in acest video http://www.euforia.tv/......19415.html

| alicegril a răspuns:

Pentru o rochie neagra, eleganta eu ti-as sugera sa iti pui parul pe bigudiuri mari, pentru ca vei obtine o coafura simpa, eleganta si de efect.succes!

| STEFFYAN a răspuns:

Depinde ce fel de bancet este, daca este unul elegant ti-as recomanda sa-ti faci un coc, daca nu ar fi frumos ondulat sau intins.
Depinde si de par nu toate se pot impleti sau ondula.