| SummerSmile97 a întrebat:

happy

Am o problema : Vineri am banchetul de clasa a 8-a si nu stiu cum sa imi fac parul. Am parul mediu, saten si am breton pe o parte. Rochita este eleganta si as vrea ceva care sa se potriveasca. Daca se poate sa imi dati niste poze cu coafuri dragute care credeti ca s-au potrivi la parul meu.
Fundita pentru cel mai multe si mai faine ideei!winking

Raalucaa happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te ajută, http://www.lyla.ro/tunsori/
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| alynutza6820 a răspuns:

Http://www.facebook.com/......media/set/

Am pus eu niste poze cu coafuri pe pagina de fb... poate te inspiri de acolo.

| Eyke a răspuns:

Cu fundita pe o parte ti-ar sta cel mai bine..si da sa vedem si noi cum arati tongue

| Alexa_8901 a răspuns:

Indreapta-tehappy..eu asa am facut