| Tripp91 a întrebat:

nu stiti ceva sampon DE PAR care dupa ce te speli cu el iti face parul mai aspru?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

De ce vrei sa ai parul aspru?
Daca te speli cu zeama de lamaie, dupa un timp parul ti se usuca si devine foarte aspru.

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Amestecă jumătate de banană, 2 linguri de ulei de măsline şi 2 albuşuri. După 15 minute spală părul. http://www.supermamici.ro/ingrijirea-parului-si-a-gatului/

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Presupun ca esti baiat.
Nu prea stiu, ai putea sa iti intrebi prieteni sau sa intrebi cand mergi la magazin.

Stiu ca raspunu meu iti e nefolositor, dar si eu as avea nevoie. Daca aflii ceva, zi-mi si mie.