| entzückendesKätzchen a întrebat:

C sampon e bun pentru parul aspru sh impotriva matretii?

20 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Head and Shoulders

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Clearbig grin

| Catheryne a răspuns:

Clear happy

| crisbebe a răspuns:

Eu ma spal cu garnier cu rosu si e super de bun

| Annd a răspuns:

Nivea ar fi cel mai bun in aceasta situatie, dar si Dove ar merge destul de bine.

| SadRomance a răspuns:

Poti folosi 1 litru de ceai de musetel cu galbenus de ou si 2 linguri de otet iti face parul foarte matasos.

| andreutzaRBD a răspuns:

Dave

| php a răspuns:

Pentru matreata e bun samponul nivea...si ca sa ai parul mai moale foloseste balsam ( de care vrei) :*

| AvrilLivigne a răspuns:

Gliss sampon si balsamwinking

| entzückendesKätzchen explică:

Baloo, vb ä scrie: conjugat la timpul prezent indiferent de persoana se scrie cu un singur ï"asa ca nu imi mai da lectii de gramatica

| anonim_4396 a răspuns (pentru entzückendesKätzchen):

Ia uite-te la intrebare ce urat ai scris-o si mai vorbim.

| Ellutza98 a răspuns:

Sall.pentru. matreata poti incerca otetul.Il pui intr-un pulverizator si iti dai pe par apoi clatesti bine.Asta sigur merge, te asigurbig grin. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,,Head&Shoulders Citrus Fresh,, elibereaza scalpul de matreata.
P.S.:In primul rand, invata sa scrii corect.Se scrie,,ce,, nu,,c,,;,, si,, nu,, sh,,.Te poti alege cu niste raportari serioase din cauza asta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de la Gerovital sunt foarte bune si cele de la Orzene, gasesti la plafar sau farmacie.

| marionettetolife a răspuns:

Nivea long repair este foarte bun si eu ilfolosesc

| anotimp2 a răspuns:

Head&Shoulders- eu il folosesc si e ffff bunwinking

| alexmarian08 a răspuns:

Da e foarte bun dar depinde de care sunt unele mai bune ca altele depinde da orice sampon e impotriva matretii

| diulia a răspuns:

Incearca un sampon cu extract de urzica sau om...si o masca speciala pentru acest tip de parhappy
funda?:*

| lorena_8651 a răspuns:

Incearca hedansolders. Sper sa mearga p-aa>>

| ale_8493 a răspuns:

Clear si foloseste balsam
P.S.caut pentru par aspru