| s3xy0girl20 a întrebat:

Scz de categorie da promit ca dau funda! deci de o vreme pe youtube nu pot sa ma uitla un videoclip sau sa ascult o melodie pana la capat deoarece mi se opreste pe la jumate sau un sfert si nu mai merge in continare...nu stiu ce sa fac ma scoate din minti plzzz help!

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Exista mai multe feluri in care se poate opri
1) se opreste fara ca playerul sa se blocheze
2) se opreste din cauza ca da eroare playerul.
3) poate fi de la virusi
4)site-urile resprective unde asculti tu.
..orikum...instaleaza din nou flash player, mai dai si tu clean up, mai sterge arhiva, mai scaneaza calcu de virusi.

6 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

Posinil sa ti se apropie perioada de facturare, daca ai un modem si merge mai greu netul. O patesc mereu!

| HallyKity a răspuns:

Lasa-; a se incarce daca ai observat sun doua linii rosi una mai accentuata si una mai putin las-o pe cea mai putin accentuta sa se incarece iar apoi da play si o sa mearg
mai exact dai pause sa incarce cealalta si apoi vizionare placuta dar sa stii ca poate dura destul de mult de ez un videoclip de min poate doar o jum de ora
baftahappy
funditahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur e de la internet happy sau ar putea de la virusi sau ca e prea incarcat ...incerca sati tragi google chrome daca ai mozila sau daca ai gogle chrome trageti mozila si problema e rezolvatawinking fundita plz daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca saa intri pe alt site unde stii ca poti gasi melodia!happy

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Iti reintalezi flash player si garantez ca se rezolva

| Cristina_1276 a răspuns:

Eu am scris mai sus happy daca vrei da-mi fundita pe countu asta ca am uitat sa intru happysorry