| TnCristinaa a întrebat:

Unde pot sa gasesc o fusta? ..nici lunga, dar nici prea scurta..sa o pot purta la liceu cu o camasa..niste tenesi.

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Salut! Daca nu iti trebuie asa de urgent si ami ai timp cel ami indicat este sa mergi la un croitor acolo vei avea posibilitatea s-o faci asa cum doresti tu si itit vei putea alege si Materialulsi Culuarea. Este mult mai simplu decat sa pierzi ore in sir pein magazine. Cu respect! Roibu Constantin utilizator Tpu.ro