| Maria79335 a întrebat:

Vreau sa imi pun unghii cu gel dar nu stiu cat rezista adica... unghiile mele cresc destul de greu si atunci credeți ca ar rezista o luna? Ce modele imi sugerați (culoarea de baza sa fie roșu sau alb)? Dau fundaaaa

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

Ele rezista cu usurinta o luna, insa nu cred ca o sa le poti suporta atata timp. Eu am renuntat sa-mi pun deoarece dupa 2 saptamani apare acel aspect de neingrijit cand creste unghia. Stiu ca sunt frumoase si atrag atentia, insa crede-ma de acei bani ma duc si imi iau fond de ten, rimel sau ce-mi mai trebuie. Si totusi daca ti mortis sa-ti pui, alege french-ul. Merge la orice si arata superb si foarte ingrijit. Poti sa-ti faci french cateva unghi cu rosu si cateva cu alb.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, îţi rezistă o lună.
Tips sau construcţie?
Nu contează, ambele o să-ţi distrugă unghia.
Toate aceeaşi culoare, roşu.
Nu le încărca prea tare.