| TipaInNegru a întrebat:

vreau sa-mi fac bucle dar mai lejere si nu vreau sa folosesc ondulator sau bigudiuri! Ma puteti ajuta! :3

Răspuns Câştigător
| KatlynKim a răspuns:

Hey! https://www.youtube.com/channel/UCp2Fm1fzjSAMmlnZ8F-C1nA uite aici. O sa gasesti multe videoclipuri despre cum sa iti faci bucle fara placa/ondulator.
Bafta :3 Aa. sau mai poti sa cauti pe youtube ''curls without heat'' sau ''curly hair without heat'' ai prins ideea :))
Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaCaty a răspuns:

Impletesteti parul! Acceseaza pe youtube acolo ai foarte multe clipuri bazate pe aceasta tema.

| TipaInNegru explică:

Mersi pentru toate raspunsurile toate mi-au fost de folos!:3

| Lovewillfindaway a răspuns:

De revelion mi-am facut niste bucle doar cu ajutorul unei bentite si mi-au iesit chiar foarte bine. Daca nu ai parul proaspat spalat umezeste-l cu putina apa dupa care aseaza-ti bentita peste cap, iei cate o suvita si o rasucesti de dupa bentita si asa mai departe cu fiecare suvita in parte, apoi faci putin cu feonul si gata:bucle fara ondulator!
Sper ca ti-am fost de ajutor. happy