| IngerCazator a întrebat:

Vreau si eu idei de rochite pentru banchet de cls a 8a.
Mentionez faptul ca am 42-43 kg, am 1, 65 m, si am culoarea parului un blond spre saten!

3 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Nu mai bine mergi tu la magazinele din orasul tau?

| fetitzacareiubeste a răspuns:

Hmmm...ce interesant, semanam leitlaughing).Si eu am curand banchetul de a 8-a si am aceeasi problema. Sfatul meu este sa nu iei ceva foarte ostentativ si pompos...O rochita finuta de o culoare placuta, nu prea tipatoare, poate chiar ceva cu putina dantela, tocuri de o culoare compatibila rochitei si parul simplu.eu asta urmaresc pentru tinuta iar parul meu, de o lungime medie, il voi face bucle si o fundita din par(sper sa intelegi). Have fun hunny :*

| IngerCazator explică (pentru fetitzacareiubeste):

Chiar semanam! Si eu ma gandeam sa-mi fac parul bucle si o fundita din par! laughing