| LittleCoco a întrebat:

M-am plictisit de parul meu lung. Nu stiu daca sa-l tund sau nu. Am fost la frizerie vara asta si cel care m-a tuns mi l-a filat prea mult si acum am putin par care e lung desi la parul meu f des nu se observa, am plans m-am uitat mai bine si am zis sa nu-l tund mai ales ca o prietena mi-a spus ca imi sta bine asa deoarece am mai mult volum acum si e bine pentru fata mea in forma de para(triunghiulara), au trecut cateva luni si ma gandeam s-o mai schimb... spice it up a little big grin Si as vrea un hairstyle mai indraznet mediu sau scurt nu am mai avut asa de ceva ani Cu toate precizarile presarate prin aceasta fraza puteti sa-mi spuneti daca mi-ar sta bine cu parul scurt? Si as vrea niste poze cu par scurt/ mediu gen punk deoarece vreau ceva interesant

Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

Parul tau, al tuturor ne reprezinta portretul nostru de zi cu zi si cu el vom ramane toata viata. Eu iti recomand sa nu te tunzi scurt, iti recomand sa te duci la coafor, daca vrei obligatoriu sa-ti faci ceva la par si sa-i spui coafezei sa iti ia foarte putin din par si pe urma sa ti-l fileze pentru ca daca-l vei tunde scurt cum doresti tu, dupa un anumit timp vei regreta ca nu-l mai ai lung si o sa-ti para rau si vei dori sa-l ai la loc si asta necesita ceva timp. Acuma faci cum vrei, asta ar fi parerea mea. Numai bine iti doresc.

1 răspuns:
| Karmesytta a răspuns:

Parul este podoaba capilara deci ai grija. el iti poate schimba fizionomia, eu te sfatuiesc sa nu iti tai parul caci o sa regreti asa patesc majoritatea fetelor si o sa te apuci sa porti extensii care iti pot afecta parul:D In fine alegerea ta uite aici niste freze care cred ca te-ar prinde bine : http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres