| Goddessss a întrebat:

Hey!
Uleiul de argan ajuta la creșterea parului sau sprâncene sau e doar un mit?
Ati încercat careva?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deloc.

| Nume6 a răspuns:

Nu. Nu ajuta nimic. Toate sunt mituri, imclusiv cea cu uleiul de ricin. Parul, inclusiv sprancenele, cresc tot 1 cm 50, 2 cm pe lună pentru ca ăsta e procesul fiziologic normal al organismului. Daca era asa, le crestea repede si la vedetele care au asteptat ani de zile sa aiba par lung dupa ce s-au tuns zero, ele au bani de tratamente si mai scumpe.

| kevin9 a răspuns:

Da poate