| Aly2 a întrebat:

Hey! Va cer un sfat, dar mai intai sa ma descriu putin : am fata mai rotunda si parul saten, aproape de sold. Credeti ca mi-ar sta mai bine cu parul scurt sau cu parul lung? Cei care ati zis ca mi-ar sta mai bine cu parul scurt dati-mi si poze cum credeti ca ar trebui sa ma tund. Mersi!

1 răspuns:
| keepup a răspuns:

Umm,paaai,acum,dupa cum observi se poarta tunsorile mai pixie, parul scurt este foarte chic, si eu sunt tunsa scurt.insa ar trebuie sa nu iti para rau dupa de parul tau, iti las o poza sa vezi^^ asta in caz ca vrei mai extrem http://www.google.ro/......tp?/imgres sau asta pe roscat mi se pare geniala:d, si merge si pe saten:-? sper ca te-am ajutat^^