| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey va plac bluzele gen ie eu vreau sa imi comand dar as avea nevoie de o parere care din aceste doua bluze mie imi plac amundoua http://fashiondres.allshops.ro/produs/712728/Bluze+albe+ gen+ie+MG.html sau

http://www.margotte.ro/bluze/bluza-bright-in-white/10300 0
?

10 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Prima e mai draguta si moderna!

neluL
| neluL a răspuns:

E mai draguta asta :D http://cdn.allshops.ro/......712728.jpg Observ ca este si mai ieftina cu toate ca este mai complexa ca model.

| RoseOfTheFire explică (pentru neluL):

Nu e vorba de pret doar ca imi place si da e si ieftina si draguta cred ca la asta raman oricum chiar daca costa mai mult tot o comandam mie cand imi place ceva nu ma las pana nu am acel lucru.

| neluL a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Atunci, sa o porti cu placere big grin (nu am pus pretul ca fiind primul lucru care hotaraste ce ai alege dar totusi cand le pui una langa alta, e prea mare diferenta de pret )

| RoseOfTheFire explică (pentru neluL):

Cam asa e oricum multumesc big grin

| neluL a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cu placere! bye, bye wave

| RoseOfTheFire explică (pentru neluL):

Byeezzz happy

| AmanoYuno a răspuns:

Eu personal nu ma dau in vant dupa ele dar trebuie sa recunosc ca unele sunt genialehappy

| Sunshine31 a răspuns:

Heyhappy sunt dragute amandoua. dar eu mi-as lua-o pe cea alba, ca aia o poti asorta chiar cu orice! si la haine si la culoarehappy funda?

| Dory142 a răspuns:

Daca vrei sa adopti un stil sweetie,sunt potrivite amandoua, sunt feminine si dragalase, insa dupa parerea mea, prima e mai draguta si mai la moda, chiar mai compleza ca model.Succes