| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Voi ce folositi pentru tratarea cosurilor?

Răspuns Câştigător
| EnourmousLove0909 a răspuns:

Pai eu merg la dermatologul meu, si mi-a recomandat o crema (sau gel, tu alegi) numita Skinoren. Are pretul de aproape 50 de lei. E un pret ok, dupa mine. Si merita banii, pentru ca la mine isi face efectul. Ti-l recomand cu mana pe inima! Succes, si sper ca te-am ajutat :*.

3 răspunsuri:
| danielcoman32 a răspuns:

Este un sapun cu sulf pentru fata,si daca mergi la dermatolog, iti face tratament cu zapada carbonica. E bine sa renunti la dulciuri o perioada, si ar mai fii o varianta, asta, ti-o spun in particular.

| DinPlante a răspuns:

Poti combina Acneogel - Hofigal cu tablete interne. Acest produs i-a fost recomandat unei prietene de catre medic -Akneil (producator Aboca)

| NoSound16 a răspuns:

Eu iti spun fiindca de multe ori am vazut rude, prieteni care au incercat sa-si trateze cosurile cu tot felul de creme care i-au efectat mai rau daca ai cosuri putine lasa-le vor disparea in timp daca ai o acnee puternica intreaba-ti medicul de familie sau cineva mai experimentate de creme naturale...