| InUtZaaa a întrebat:

Hey vreau sa cumpar ceva placa de par si nu stiu sigur care firma este maI buna Rowenta sa Remington voi ce spunesti?big grin :*

Răspuns Câştigător
| elenanaely a răspuns:

Buna, eu folosesc o placa de la Remington si sunt foarte multumita, inainte de a-mi cumpara aceasta placa am una de la Rowenta si imi lua destul de mult timp sa imi indrept parul, era greoaie si nu putem sa reglez temperatura in comparatie cu cea de la Remington.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Amandoua sunt bune

| Konata a răspuns:

Buna. Sunt foarte bune produsele de la ambele firme, insa daca e vorba de placa de par, iti recomand sa cumperi de la Rowenta happy.

| InUtZaaa explică (pentru Konata):

Http://www.altex.ro/......a-negru... asta vreau sa o iau :*

| InUtZaaa explică (pentru InUtZaaa):

Este o trusa cu ondulator placa si inca cateva accesori happy

| Sabrine a răspuns:

Eu am Remington Pearl si ti-o recomand cu drag. Ai sa te indragostesti de ea cand o vezi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remington clar big grin

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Cu siguranță îți recomand Remington.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune.

| BellaCullen14 a răspuns:

E mai buna placa de la Remington.Mie una imi place si designul, iar pretul e si mai convenabil. Sincer, ti-o recomand!

| LisaZafre a răspuns:

Remington happy

| pisssssiyy97 a răspuns:

Remington am si eu de 4 ani si e ca noua

| Ubitzik a răspuns:

Iti recomand Remington

| RosszeJolie a răspuns:

Regminton,eu am placa mea de 10 ani si inca zici ca e noua!

| aliutzza a răspuns:

Remington. Am una si e genial :3. Plus o am de un an si e ca noua

| ChoeAllina a răspuns:

Buna. Eu folosesc placa de par Remington ~ SIincer, sunt multumita de aceasta placa de par.
Parerea mea e una buna despre. ^_~