| Adequo a întrebat:

Hey! Vreau sa imi cumpar vopseaua Syoss, nuanta 8-6. A folosit cineva aceasta vopsea,impreuna cu decolorantul? Mentionez ca nu m-am vopsit niciodata,iar parul meu este blond inchis! Doresc sa stiu daca acest decolorant afecteaza mult parul, sau nu!

Răspuns Câştigător
| alevip a răspuns:

Nu afecteaza parul iar vopseaua Syoss este chiar foaret buna eu folosesc doar din asta si nu am avut probleme try it

| Adequo explică (pentru alevip):

Cam cat trebuie sa tin decolorantul acela..si..cam dupa cat timp pot aplica vopseaua?

| alevip a răspuns (pentru Adequo):

Pai vezi ca scrie sper sa iti iasa culoarea dorita sa ti exact cat trebuie vopseaua pe par nu mai putin

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cum adica cu decolorant? De ce nu iti iei mai bine 9-5 si te faci doar cu asta? Te sfatuiesc sa nu faci experimente daca nu stii despre ce e vorba. Vopseaua aia are deja oxidant puternic si daca o combini cu decolorant parul tau=matura.
Daca parul tau e blond inchis NU ai nevoie de decolorant.Ia-ti cea mai deschisa nuanta de la syoss si o sa-ti iasa ce vrei.