| Adequo a întrebat:

Hey! Doresc sa ma vopsesc blond deschis, cam asa: http://bravonet.ro/files/2012/03/taylor-swift1-300x294.j pg Ce nuante de la Syoss, imi puteti recomanda? Eu ma gandeam la nuanta 8-6. Mentionez ca nu m-am vopsit niciodata, iar parul meu este blond..mediu..bate spre blond inchis. Am inteles ca decolorantul pe care il primesti impreuna cu vopseaua, este bun si nu ataca mult parul. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mai bine iti iei 9-1 daca vrei blond deschis.Si syoss e o vopsea ca oricare alta. Orice decolorant ataca parul, nu exista unul care sa nu atace mult sau dupa ce criterii te iei tu.Am incercat si eu vopseaua de la syoss, un blond foarte deschis cenusiu(eu avand parul saten inchis) si nu mi se par extraordinare(in comparatie cu alte marci) adica nu au o putere de deschidere prea mare.Dar in cazul tau, fiind blonda natural, iti iese blond deschis cu orice vopsea, numai sa iti iei una dintre cele mai deschise din gama.8-6 nu e o alegere foarte buna.

1 răspuns:
| Maria972001 a răspuns:

Cred ca ti-ar trebui 9-1 ca e mai deschis si aduce mai mult cu nuanta modelului.