| LastNight1324235436 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi fac breton.Deci ...am fata ovala,parul blond, mediu si de obicei nu are un volum foarte mare.Asi vrea sa imi dati niste poze cu coafuri cu breton care sa mi se potriveasca(preferabil breton pe o parte)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.facebook.com/......media/set/ si bretonul din prima poza e super, eu mereu il ciufulesc asa :).

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru bretonul intr-o parte ( iti zic cum imi place mie ) ii zici sa il faca de la jumate intr-o parte, filat si cu gherutze. Ador cum vine asa happy.

| LastNight1324235436 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca imi place...ai o poza sau ceva ca sa pot sa imi fac o idee?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Mai ceva " in toata splendoarea " nu am ca am obiceiul sa imi ciufulesc bretonul dar trebuie sa vina bretonul cam in scari de la scurt la cat mai lung. Oricum si un breton drept tinut intr-o parte cu o agrafa dupa ce e spalat da bine. happy Dar da foarte bine acel breton filat si cu gherute doar sa nu il taie prea scurt el danduse si intr-o parte isi mai pierde si din lungime.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.facebook.com/......media/set/ si bretonul din prima poza e super, eu mereu il ciufulesc asa :).