| madalinnnaa a întrebat:

Hey happy vreau sa imi iau o placa de par...si ar fi sa aleg intre firmele rowenta si BOSCH. care credeti ca ar fi mai buna?

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cauta la Remington, sunt cea mai buna firma de placi pentu uzul acasa si raportul calitate pret este foarte foarte bun.

| Anche a răspuns:

Eu ti.as recomanda sa cauti un Remington! Eu am una si sunt foarte multumita de ea! Totodata si prietenelor mele le.am recomandat.o si s.au dovedit a fi si ele foarte multumite!

| strengaritzza a răspuns:

Eu zic ca Bosch este o firma mai buna de 100 de ori.

| Katoky a răspuns:

Auzi cumparai o placa nu dupa firma iti jur ca eu mi-am luat si toata lumea a zis ca placa trebuie sa fie profesonala si am incercat cu a lu varamea si parul imi rezista mai mult de 10-20 minute m-a tinut mult.Succes! fundita?

| NbhdDaughter a răspuns:

Eu ti-as recomanda Philips.Insa daca nu iti place, atunci desigur ar trebui sa iti iei BOSCH.Este o firma foarte buna, si placa de la BOSCH nu prea arde parul in comparatie cu rowenta.

| Monnni a răspuns:

Eu ti-as recomanda Remington
http://www.feelunique.com/......ener-S9500

eu am exact ca aceasta si sunt foarte multumita! :) sunt cele mai bune

| MaddaHz a răspuns:

Intr-adevar cele de la Remington sunt cele mai bune insa daca ar fi sa alegi intre Rowenta si Bosch, eu zic ca Bosch e mai buna. Am avut si eu una de la Rowenta si dupa ce ma chinuiam sa-mi indrept parul cu ea, dupa 2 ore nici nu mai ziceai ca e intins.