| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hello. Ajutati-ma. Vreau sa fac cadou cuiva o placa de par. Dar nu stiu ce sa aleg din : Regminton, Braun, Rowenta, etc. Care e mai buna? Ajuto.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Regminton, Braun sau Philips. Eu recomand Philips mai degraba dar depinde de tine ce-ti permiti si ce model vrei.

| J0B0MAT a răspuns:

Remington

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe acest Remington http://bit.ly/1OkxFNe Costa 289 lei si in plus primesti o periuta de dinti electrica Oral-B Vitality D12-513 3D White, care o poti face cadou sau o pastrezi pentru tine.

| dianainsta01 a răspuns:

Regminton sunt cele mai bune si mai variate.