| bbnnmm a întrebat:

Hey. Vreau să îmi spune-ți niște metode naturale prin care să îmi închid părul la culoare.

5 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Spala-te pe par cu frunze de nuc!

| cristinela4 a răspuns:

Faci o infuzie de frunze de nuci la fiecare baie îți clătești părul!(doar că va fi posibil doar la vară)

| Katerines a răspuns:

Spala-te pe cap cu cafeawinking. Am facut si eu asta, cand eram satena. Mi s-a mai inchis parul si era la culoare un cafeniu foarte frumos.

| jastin a răspuns:

Frunza de nucă!

| Nykoletik a răspuns:

Mai intii trebuie vara sa umbli prin soare ca sa iti arzi parul, atunci el se va face mai deshis, apoi dupa asta el se va face de la sine mai inchis ca inainte, nu stiu de ce dar la mine a functionat