| xcandyoyo a întrebat:

Hey, vreau sa ma tund (am parul lung) si mama nu ma lasa sa ma tund cum vreau.nasol.reau un site ceva... fundita

Răspuns Câştigător
| alina_2450 a răspuns:

Salut vreau sa-ti spun ca eu tot am avut un par lung lung si nimeni numi permitea sal tund,iata ca intr-o zi am luat o foarfeca cind nimeni nu era acasa si m-am frezat nu chiar scurt dar normal,ma temiam sa nu ma certe si acasa umblam cu parul stins coc dar la scoala mi lasam pe spate, si peste o luna mamma a vazut si m-a certat un pic,,,,,,,,,,,,,, dar acum vreau sa-ti spun cami pare rau moooolllt.

3 răspunsuri:
| EnVogue a răspuns:

Salut, aici poti sa vezi cateva poze cu tunsori pentru inspiratie:
http://www.facebook.com/......media/set/ :)

Răspuns utilizator avertizat