| anonima_6654 a întrebat:

Hey vreau sa-mi fac si eu o coafura dar nu stiu cum. Vreau sa-mi prin carul intr-o coada si sa-mi pun o cordeluta, iar partea din spatele cordelutei sa fie cu volum.help me!

4 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Simplu. Il tapezi.

| SRJ a răspuns:

Http://www.taaz.com/ intra aici, iti incarci poza si iti pui ce coafuri vrei tu!

| Cuuukii a răspuns:

Poti sa te tunzi exact ca mine! asa am vrut si eu sa imi fac parul, i-am explicat la cuafeza si mi-a spus ca ma refer la ''tunsoarea in scari care incep de la ureche''si cu breton intr-o'parte. Si da.cand iti prinzi parul in fata vin firele acelea scurte si poti sa te accesorizezi cu cordelutahee hee. Este superba coafura, eu una o adorhappy. Sper ca te-am ajutat:*

| rayra a răspuns:

Daca ai vrea fa-ti un breton intr-o parte oar apoi parul sa il strangi happy bretonul a fost mereu la moda iar daca ai vrea sa iti intizi si parul cu placa in acelasi timp e super ok!