| anonim_4396 a întrebat:

Hey. vreau sa-mi iau niste cizme UGG de pe okazii si la cateva scrie ca sunt din australia, dar sunt intre 120-160 lei. cizmele originale nu costa asa mult cred. si-a mai luat cineva de pe okazii cizme din astea?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

120-160 ți se pare mult pentru cizme originale? Mi-am luat UGG-uri cu 160 din IDM și nu-s cârpe de-alea cu talpă de papuc, dar nici originale nu cred că sunt. Alea adevărate de la UGG Australia sau Shoo Republic (care sunt mult mai bune ca UGG Australia) costă mult mai mult. Anyway, cizmele de la UGG Australia sunt făcute în China din câte știu, cele de la Shoo Republic sunt făcute în Australia și am înțeles că sunt mai bune.

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Scrie pe spate Ugg Australia și costă între 120-160 lei? Or fi purtate, pentru că cele originale costă între 200-500 lei, iar cele fake-50-100lei.
Ai putea să aștepți reducerile până la primăvară, ca să poți să-ți iei originale, că sunt cu mult puf, călduroase, nu îți deformează piciorul.
Faci ce vrei, baftă!

| Seline a răspuns:

Cizmele Ugg Australia originale costa peste 3 milioane, 120-160 este un pret bun, desi nu prea cred eu ca nu sunt fake. Daca vrei Ugguri originale cauta in mall la Famous Brands, cu cele de pe okazii e cam riscant.

| Anda1197 a răspuns:

DA. le am de un an de zile. Am da 140 de lei pe ele si vreau sa spun ca sunt excelentu in afara catorva conditii inpuse ca nu ai voie sa faci sport cu ele sau sa nu le bagi in apa.:*

| didee a răspuns:

Pardon in intrebare am vrut sa zic ca nu cred ca costa asa putin***