| Gabitssaa a întrebat:

Hey... vreau sa va cer parerea in legatura cu bigudiuri. As vrea sa imi achizitionez un set de bigudiuri. Dar nu stiu care sunt mai bune. Imi doresc bucle mari si lejere...deci intrebarea mea este: Bigudiurile mari de plastic sunt bune?

4 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Cu ele trebuie sa stai toata noaptea si sunt incomode la dormit si asa. mai bine ia-ti electrice.

| C8PILUcool a răspuns:

Da suntbune cele de plastic

| blueblood30 a răspuns:

Eu zic ca bigudiurile mari din plastic sunt bune, dar acum au aparut cele cu arici care mi se par mai bune. Cumpara-ti de care gasesti.

| Maria2001106 a răspuns:

Daca iti pui parul pe bigudiuri mici cu burete (cele vechi,care se purtau,dar se mai gasesc) buclele vor fi foarte frumoase dar mici, iar pe bigudiuri mari de plastic nu o sa-ti faca bucle asa mari sad. Sper ca te-am ajutat, dar trebuie sa alegi tu singura crying