| sufletzel a întrebat:

As vrea sa-mi fac niste bucle mari si lejere permanent. Ce stiti despre permanent? Ce urmari are? Dar despre decolorare?

Răspuns Câştigător
| Barbie a răspuns:

Permanentul arde parul destul de tare, am avut o prietena care si-a facut permanent. Arata bine, dar uneori isi mai si intindea parul cu placa. Se vedea atat de tare cum ii ars si avea aspect de sarma.

1 răspuns:
| (๏̯͡๏ blue bijou a răspuns:

Depinde de par daca il ai mai rar til arde foarte tare, daca il ai mai des atunci pote da. O prietena de-a mea are permanent ei ii sta bine si nu i s-a decolorat.