| Elwira a întrebat:

Heybatting eyelashes vreau si eu niste idei de make-up pentru ochi caprui si parul blond inchishappy:*

8 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Incearca niste nuante de aurii si neutre, de exemplu: aplica p pleoapa mobila un bej-auriu deschis sidefat,in incretitura ochiuliu aplica un maro mat, iar in coltul ochiului un maro mai inchis, de asemenea contureaza linia ochiuliu de jos cu acelasi maro inchis.

| Patry a răspuns:

La ochii caprui merg orice culoare la ochi!

| Seiran a răspuns:

Cea mai buna culoare e verde smug Da asa o pata de culoare big grin