| dropdead a întrebat:

Hey. Zilele trecute ma gandeam sa imi comand niste skate shoes, problema e ca sunt inalta si slaba si nu stiu daca m-ar avantaja. Am in jur de 1.73 si 50 de kg iar mai tarziu nu vreau sa regret de alegerea facuta. Credeti ca ar arata ciudat sau eu stiu?

3 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Dalaughing
sincer dar stiu cum arata
arata de zici ca ai baga doua betisoare in shoesi

Eu prefer tenesii, balerinii...
si eu sunt inalta si slaba

| ChocolateDroid a răspuns:

@butterfly fly away are dreptate!
Pentru greutatea si inaltimea ta poti opta pentru ceva mai feminin cum ar fi sandalele platforme, balerinii si tot ce e lejer. Ar arata cam ciudat. Eu am dat mult pe ai mei si acum regret deoarece nu pot spune ca sunt grasa. Sinccer arat ca o barza in bocanci laughing Si crede-ma ca nu e o optiune sa te ingrasi. Mai bine ramai asa, si incerci niste pantofi comozi. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand niste Converse. Incearca aici http://www.frogs.ro/