| PikaPikachu a întrebat:

Heyaa! Vand bratarile prieteniei. Am ate aproape orice culoare, iar modelul v-il alegeti voi (orice model). Pretul este negociabil, in functie de latimea bratarii pe care o vreti. Daca e cineva interesat, lasati id-ul la comentarii sau la mesaje. :3

7 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Incearca sa-ti faci un blog cu bratarile prietenei, o pagina pe facebook sau sa-ti intrebi prieteni pe mess.
Te pup, pa pa! :*

| PikaPikachu explică (pentru Latinmoon):

Nu am intrebat ce sa fac ca sa vand bratari, am intrebat doar daca e cineva interesat. Oricum, mersi de sfat. happy

| Latinmoon a răspuns (pentru PikaPikachu):

Cu placere!winking

| LadyCrazy999 a răspuns:

MM, DA CUM LE FACI? ma ajuti?

| PikaPikachu explică (pentru LadyCrazy999):

Gasesti multe tutoriale pe net.winking

| Simeoni_Liana-Diana_1996 a răspuns:

Vai, de când caut aşa ceva! Te rog adaugă-mă: Liana.Simeoni@yahoo.com.

Mulţumesc mult! :*