| juniper a întrebat:

Heyo am parul mediu pana la umeri si ondulat, cum pot sa-l mentin asa pana imi creste la solduri?

Răspuns Câştigător
| www a răspuns:

Trebuie sa iti tai varfurile la 2-3 luni ca sa nu se degradeze parul.
Cam atat. Bine poti sa folosesti masti de par si/sau balsam pentru par ca sa fie mai moale si mai usor de pieptanat.

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Il poti mentine permanent in aceeasi forma numai daca al ingrijesti, al speli saptamanal cu sampon iar dupa clatire aplici un balsam sau o masca de par regeneranta.

| girlxx21 a răspuns:

Trebuie tuns cate putin din varfuri.atunci se onduleaza. iar cand varfurile se tocesc nu mai e cret asa.